Mano konsultacijos

Savo darbe taikau geštalto terapijos, kognityvinės elgesio terapijos, egzistencinės psichoterapijos ir holistinės terapijos žinias. Jeigu reikia, taikau pasyvias ir dinamines meditacijas, bei kitus sąmoningumo būdus.

Taip kartu su klientu randame jam palankiausią pagalbos praktiką ir pasiekiame realius rezultatus.

Foto-8

Konsultacija (75 min.)

Kad žmogus galėtų atsiverti ir pasakoti apie tai, kas jam skauda – būtina pažintis. Tad pirmosios konsultacijos metu susipažįstame ir aptariame Jums rūpimus klausimus ar situacijas. Kokybiškai dirbti galima tik saugioje aplinkoje, kad nebijotumėte atsiverti, kad atsirastų pasitikėjimas. Tik tada prasideda pokyčiai ir ima ryškėti rezultatai – kai drąsiai prisiimame atsakomybę už savo sprendimus, suprantame iš kur kyla tam tikros būsenos ir ką galime padaryti, kad jaustumėmės geriau.

Join Now

Please fill out the form and we will get back to you asap.

  Vaikų ir paauglių konsultacija

  Augant ir bręstant vaikui formuojasi jo asmenybė, jis ne visada linkęs atsiverti tėvams ar artimiesiems, dažnai negeba išreikšti jausmų – iš to kyla ne vienas konfliktas. Vaikams reikalingas subtilesnis priėjimas ir saugumo jausmas, ypač pasitikėjimas žmogumi. Todėl naudodama tam tikrus metodus užmezgu draugišką ryšį su vaiku ir kai jis jaučiasi pasiruošęs, kartu išsiaiškiname kas gali jį ar ją neraminti, iš kur kyla problema ir kaip ją spręsti, arba kaip susigyventi. Tuomet ima keistis jauno žmogaus santykis su aplinka ir pačiu savimi. Jis ima drąsiau ir tvirčiau eiti per gyvenimą.

  Join Now

  Please fill out the form and we will get back to you asap.

   Foto-1-Spausdinimui
   Foto-6

   Konsultacija poroms

   Kiekvienas žmogus yra individas turintis tam tikrus savo poreikius ir norus. Jeigu jaučiate, kad partneris Jūsų negirdi arba Jums sunku jam/jai iškomunikuoti savo poreikius – porų konsultacija gali padėti Jums iš naujo rasti tarpusavio ryšį. Kartais neįvertiname savo ar partnerio keliamų lūkesčių, todėl būtent terapijos metu ieškome giluminių, dažnai nematomų problemų, kurios gali nulemti prastėjančius santykius. Tačiau sprendimas visada atsiranda, jeigu yra abipusis noras. O santykiai dažniausiai ima tvirtėti jau pirmosios terapijos metu.

   Join Now

   Please fill out the form and we will get back to you asap.

    Your Bag
    Shop cart Your Bag is Empty