Klientų atsiliepimai

Didžiuojamės Jūsų rezultatais ir esame dėkingi už Jūsų atsiliepimus. Čia rasite keletą mano laimingų klientų atsiliepimų.

Liepos 16, 2022

Ramunė

Ineta suteikė jaukią atmosferą kurioje galėjau atskleisti savo praeities ir dabarties problemas, taip pat sužinojau apie save daugiau ir tai kas man atrodė yra trūkumai Ineta padėjo tai paversti privalumais. Taip pat dėka jos išdrįsau išsipasakoti visus gyvenimo skaudulius kurie kankino nuo vaikystės,kurių niekam negalėjau pasipasakoti, po susitikimų su Ineta atradau savyje ramybę, išmokau labiau pasitikėti savimi ir pamilau save tokia, kokia esu. Išmokau paprasčiau žiurėti į gyvenimą, neskubėti ir pasidžiaugti šia akimirka. Ineta yra draugiška,išklausanti ir rūpestinga specialistė, kuri nukreips Jus link geresnio savęs pažinimo ir supratimo apie save.

Vasario 23, 2022

Deimantė

Nuosirdi specialiste, isigilinanti i problema ir padedanti artrasti save is giliau. Man Ineta padejo teisinga atpazinti trigerius ir su jais susitvarkyti. Rekomenduoju Ineta, kaip nuosirdzia, rupestinga, silta ir profesionalia specialiste.

Vasario 3, 2022

Laima

Nuostabus, nuoširdus žmogus, su kuriuo paprasta jaustis saugiai. Puiki specialistė, padėjusi atrasti daug užslėptų jausmų, nuoskaudų ir jas paleisti. Ineta padėjo vėl atrasti gyvenimo džiaugsmus ir išmokti nebijoti jausti. Nuostabi psichologė!

Sausio 22, 2022

Rytis

Ineta yra nuostabi, mylinti savo darbą specialistė, kurią širdingai rekomenduoju. Labai padėjo skyrybų metu išlaikyti sveiką protą, būti žmogiškam sau ir partneriui su kuriuo skyriausi. Turėjau tikrai labai sunkų etapą: nebuvau pasiruošęs skirtis, nežinojau, kaip valdyti savo pyktį. Iki konsultacijų su Ineta buvo sunku pamatyti, ką darau blogai ir kodėl patenku į situacijas, kurios man yra labai nepatogios. Taip pat Ineta užduoda namų darbus, kurie leidžia labiau save pažinti, visada operatyviai atsiliepia į laiškus ir yra labai žmogiška. Rekomenduoju Inetą visiems, kurie turi sunkių išgyvenimų, paranojinių minčių, sunkiai geba atsiverti arba tiesiog nori išsiaiškinti opią problemą. Ačiū Jums Ineta. Sėkmės darbuose.

Gegužės 7, 2022

Deimantė

Rekomenduoju Inetą Žukauskaitę kaip profesionalų, šiltą ir malonų žmogų. Pasijutau daug geriau jau po pirmų konsultacijų. Ineta, tikrai padėjote, ačiū Jums!

Rekomenduoju Inetą, kaip profesionalią ir savo darbą išmanančią specialistę. Patiko dalykiškumas, etika, konkretumas, atvirumas, įžvalgumas, specialistė nevynioja žodžių į vatą, greitai pateikia pasiūlymus, išvadas. Didelis dėmesys detalėms, pateikia klausimynus, užduoda realių praktinių užduočių namų darbams, jaučiasi individualus priėjimas terapijos metu, nuoširdus rūpestis. Patiko ir tai, kad Ineta turi platų akiratį, taiko meditacijas, įvairius darbo metodus (nėra šabloniška). Ypatingai patarčiau kreiptis tuos – kurie pasiruošę tikram darbui su savimi, kuris yra nelengvas, tačiau reikalingas:)! Ineta greitai identifikuoja manipuliacijas (tame tarpe pačio savęs apgaudinėjimą), darbas tikrai paliks įspūdžių, praplės akiratį ir sąmoningumą.

Lapkričio 14, 2021

Darius

Ineta sukuria saugią aplinką kurioje išdrįsau atskleisti ir analizuoti savo baimes ir nemalonius prisiminimus. Jos įdomių pratimų bei namų darbų pagalba, pradėjau geriau pažinti save, palaipsniui išlendu iš savo siauros ir destruktyvios komforto zonos, pradedu labiau vertinti save. Rekomenduoju visiems kuriems reikia profesionalaus ir supratingo specialisto, kuris esant poreikiui ar trūkstant ryžto gali pastūmėti žengti pirmą žingsnį reikiama linkme.

Lapkričio 6, 2021

Donatas

Šauni specialistė užduotanti tikslingus klausimus, o vėliau pateikiantis apibrėžtą, apibendrintą išvadą. Pateikė tikslių pastebėjimų, į kuriuos gyvenime nebučiau atkreipęs dėmesio. Dirba su žmogumi ir užduoda gerus namų darbus norint dirbti su savimi.

Lapkričio 3, 2021

Saulė

Sveiki prieš pradedant darbą su Ineta labai bijojau žmonių priminti jų pagalbą ir net pats saves toks esu turintis negalia. Dabar galiu drąsiai bendrauti ir svarbiausia įsakyti. Kas skauda, kas nepatinka. Prieš tai eidavau pas specialistus kurie negalėjo manęs suprasti visai. O ineta mane jau pirmo senso metų nustebino supratus ko aš noriu, ir kur man skauda. Be galo įžvalgi. Ir nuoširdžiai dirbanti. greitai pastebi manipuliacija. Patinka asmeninis demesi. Klientui namų darbai kurie leidžia pasiekti rezultatą greičiau. Jokio šablono niekada nežinai kas laukia tavęs sensu metu. Ačiū už tavo nuoširdų norą padėti. Kam rekomenduoju žmonėms kurie pasiryžę dirbti rimtai su savimi

Palaikykite ryšį su manimi

Prenumeruokite mano naujienlaiškį

Gaukite motyvuojančius ir įkvepiančius laiškus! Taip pat pirmieji sužinokite naujienas apie artėjančius naujus kursus ir naujausius produktus.

    Your Bag
    Shop cart Your Bag is Empty